Rezultati

Spodaj je pregled rezultatov slovenskih športnikov. Sproti (dnevno) se bo stran posodabljala in vas vabimo na spremljanje uspehov naših športnikov. 

Rezultati glede na datum

Rezultati glede na športno panogo

Končni rezultati slovenske reprezentance

Športna panoga Športnik / Ekipa Uvrstitev mesto Disciplina
atletika Ekipa Atletika 13.-18.m ekipno
  Maja Mihalinec 1.m 100m
  Zoja Šušteršič 17.m met kopija
  Neja Filipić 14.m skok v daljino
  Joni Tomičič Prezelj 6.m 100m ovire
  Axel Luxa 21.m skok v višino
  Filip Jakob Demšar 16.m 110m ovire
  Jure Grkman 19.m 100m
  Ekipa Atletika (4x400m) 5.m 4x400m
badminton Lia Šalehar 17.-32m posamezno
  Miha Ivanič 17.-32.m posamezno
boks Aljaž Venko 33.-34.m do 75 kg
  Denis Lazar 17.-31.m do 81 kg
  Tadej Černoga 9.-16.m do 60 kg
gimnastika - športna Adela Šajn 5.m parter
    8.m gred
    39.m mnogoboj
  Teja Belak 1.m preskok
    41.m mnogoboj
  Tjaša Kysselef 6.m preskok
    19.m parter
    27.m mnogoboj
      gred
    33.m dvovišinska bradlja
judo Adrian Gomboc 9.-16.m do 66 kg
  Anamari Klementina Velenšek 9.-16.m nad 78 kg
  Andraž Jereb 9.-16.m do 66 kg
  Anja Štangar 9.-16.m do 52 kg
  Anka Pogačnik 17.-28.m do 70 kg
  David Kukovica 17.-32.m do 90 kg
  David Štarkel 17.-27.m do 60 kg
  Kaja Kajzer 17.-28.m do 57 kg
  Klara Apotekar 1.m do 78 kg
  Lia Ludvik 9.-16.m do 63 kg
  Martin Hojak 17.-32.m do 73 kg
  Maruša Štangar 3.m do 48 kg
  Matjaž Trbovc 17.-27.m do 60 kg
  Vito Dragič 9.-16.m nad 100 kg
kajak - mirne vode Anja Osterman 4.m K1 200 m 
    7.m K1 500 m
  Jošt Zakrajšek 11.m K1 1000 m 
    9.m K1 5000 m
karate Tjaša Ristič 2.m do 61 kg
kolesarstvo - cestno Eugenia Bujak 10.m cestna dirka
    6.m kronometer
  Jaka Primožič 14.m kronometer
    61.m cestna dirka
  Luka Pibernik 58.m cestna dirka
  Nik Čemažar 21.m kronometer
    82.m cestna dirka
  Urška Bravec 67.m cestna dirka
  Urška Pintar 34.m cestna dirka
    18.m kronometer
  Žiga Jerman 64.m cestna dirka
košarka Košarka 3x3 moška ekipa 9.-16.m 3x3
lokostrelstvo Ana Umer 33.-48.m ukrivljeni lok posamezno
  Ana Umer/Rok Bizjak 17.-24.m ukrivljeni lok mešani pari
  Rok Bizjak 33.-44.m ukrivljeni lok posamezno
  Toja Ellison 1.m sestavljeni lok posamezno
namizni tenis Alex Galič 33.-64.m posamezno
  Bojan Tokić 9.-16.m posamezno
  Darko Jorgić 17.-33.m posamezno
  moška ekipa (Tokić, Jorgić, Kožul) 9.-12.m ekipno
rokoborba - prosti slog David Habat DNS do 65 kg
strelstvo Boštjan Maček 25.m  trap
  Denis Vatovec 8.m trap
  Jasmina Maček 9.m trap
  Jasmina Maček/Boštjan Maček 15.m trap mešani pari
  Rajmond Debevec 32.m puška 50 m trojni položaj
  Urška Kuharič 30.m puška 50 m trojni položaj
    7.m zračna puška 10 m 
  Živa Dvoršak 22.m zračna puška 10 m 
    32.m puška 50 m trojni položaj
  Živa Dvoršak/Rajmond Debevec 21m puška 50 m leže mešani pari


Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji